Leśnictwa Leśnictwa

Poćwiardówka

Leśniczy Włodzimierz Knop
519 539 461

e-mail: wlodzimierz.knop@lodz.lasy.gov.pl

Poćwiardówka 25
95-060 Brzeziny

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdą
środę w godzinach 8:00 - 11:00
w kancelarii leśnictwa

 

Janinów

Leśniczy Leszek Adamczyk
519 539 481

e-mail: leszek.adamczyk@lodz.lasy.gov.pl

Janinów 7
95-060 Brzeziny

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
czwartek w godzinach 7:30 - 10:00
w kancelarii leśnictwa

Tadzin

Leśniczy Łukasz Dałkowski
519 539 475

e-mail: lukasz.dalkowski@lodz.lasy.gov.pl

Tadzin 6
95-060 Brzeziny

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
wtorek w godzinach 8:00 - 10:00
w kancelarii leśnictwa

Wiączyń + OHZ

Leśniczy Marek Wdowiak
519 539 464

e-mail: marek.wdowiak@lodz.lasy.gov.pl

Wiączyń Dolny 74
92-701 Łódź

Podleśniczy Kamil Skibiński

tel.: 519 539 460

e-mail: kamil.skibinski@lodz.lasy.gov.pl

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdą
środę w godzinach 8:00 - 10:00
w kancelarii leśnictwa

Kraszew

Leśniczy Piotr Pokorski
519 539 465

e-mail: piotr.pokorski@lodz.lasy.gov.pl

Wiśniowa Góra, ul Tuszyńska 106
95-020 Andrespol

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdą
środę w godzinach 7:30 - 9:30
w kancelarii leśnictwa

Rokiciny

Leśniczy Janusz Granosik
519 539 466

e-mail: janusz.granosik@lodz.lasy.gov.pl

Rokiciny Kolonia, ul Reymonta 40b.2
91-221 Rokiciny

Podleśniczy Przemysław Kałuziński

tel.: 519 539 476

e-mail: przemyslaw.kaluzinski@lodz.lasy.gov.pl

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
czwartek w godzinach 7:00 - 10:00
w kancelarii leśnictwa

Gałków

Leśniczy Tomasz Wielgosiński
519 539 477

e-mail: tomasz.wielgosinski@lodz.lasy.gov.pl

Janówka, ul Leśna 17
95-020 Andrespol

Podleśnicza Marta Fert

tel.: 519 539 480

e-mail: marta.fert@lodz.lasy.gov.pl

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
wtorek w godzinach 8:00 - 10:30
w kancelarii leśnictwa

Redzeń

Leśniczy Mariusz Bajer
519 539 469

e-mail: mariusz.bajer@lodz.lasy.gov.pl

Stary Redzeń 83
95-040 Koluszki

Podleśniczy Sylwester Racz

tel.: 519 539 478

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
piątek w godzinach 7:00 - 9:00
w kancelarii leśnictwa

Zieleń

Leśniczy Robert Kwaśniak
519 539 471

e-mail: robert.kwasniak@lodz.lasy.gov.pl

Mikołajów 2
97-221 Rokiciny

Podleśnicza Marta Dudek

tel.: 519 539 462

e-mail: marta.dudek@lodz.lasy.gov.pl

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
wtorek w godzinach 9:00 - 11:00
w kancelarii leśnictwa

Wykno

Leśniczy Romuald Rejnisz
519 539 482

e-mail: romuald.rejnisz@lodz.lasy.gov.pl

Regny 6
95-040 Koluszki

Podleśniczy Michał Pająk 

519 539 470

e-mail: michal.pajak@lodz.lasy.gov.pl

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
piątek w godzinach 7:00 - 9:00
w kancelarii leśnictwa

Budziszewice

Leśniczy Jakub Drobniak
519 539 479

e-mail: jakub.drobniak@lodz.lasy.gov.pl

Zaosie 1 A
97-225 Ujazd

Podleśniczy

Kamil Zawisza

572 326 947

e-mail: kamil.zawisza@lodz.lasy.gov.pl

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
czwartek w godzinach 7:00 - 9:00
w kancelarii leśnictwa

Żywocin

Leśniczy Paweł Justyna
519 539 474

e-mail: pawel.justyna@lodz.lasy.gov.pl

Żywocin 119
97-320 Wolbórz

Podleśniczy Piotr Dziubałtowski

519 539 483

e-mail: piotr.dziubaltowski@lodz.lasy.gov.pl

Podleśniczy Tadeusz Tomczyk

519 539 473

Sprzedaż detaliczna drewna odbywa się w każdy
piątek w godzinach 8:00 - 11:00
w kancelarii leśnictwa

Szkółka Mikołajów

Leśniczy Mirosław Lewandowski
519 539 468

e-mail: miroslaw.lewandowski@lodz.lasy.gov.pl

Będzelin
95-040 Koluszki